Nejen hosté našeho hotelu se těší z našich snídaní, obědů a večeří.

Přijměte proto prosím pozvání do naší restaurace, kde pro Vás pod vedením jednoho z nejlepších kuchařů České republiky – pana Romana Dolejše – připravujeme vynikající delikatesy z české i mezinárodní kuchyně. Při jejich přípravě používáme suroviny a ingredience od lokálních dodavatelů a především maso z vlastní biofarmy v Maleticích.

Hamburger
Snídaně

Snídaně 7:00-10:00

Na švédských stolech najdete teplý i studený bufet, čerstvé pečivo, domácí džemy, müsli, ovoce i zeleninu, ale i čerstvě mletou kávu či 100% ovocné džusy. Na objednávku Vám také rádi připravíme čerstvé pokrmy. Cena snídaně je 200 Kč/os., pro hotelové hosty je v ceně ubytování.

Menu

Polední menu 11:00-15:00

Ve všední dny nabízíme naše cenově výhodné polední menu. K pití můžeme nabídnout alkoholická i nealkoholická čepovaná piva, domácí limonády nebo kvalitní kávu. Velkou předností naší kuchyně je hovězí maso z naší maletické eko farmy.

Jidelni listek

Jídelní lístek 11:00-22:00

K výběru poslouží celý den náš stálý jídelní lístek i sezónní speciality, které pro Vás vybíráme po celý rok. V nabídce nápojů máme mnoho druhů čepovaných piv, případně můžeme nabídnout pečlivě sestavený vinný lístek s těmi nejlepšími moravskými i zahraničními druhy vín.

Maso z vlastní biofarmy v Maleticích

Abychom pro Vás mohli dlouhodobě připravovat vynikající maso na všechny způsoby, provozujeme již od roku 2010 Maletickou farmu. Chováme tam prvotřídní skot plemen Limousine a Charolais a to ve zdravém a čistém prostředí. Díky tomu se můžeme pyšnit označením BIO.

Pastva

Kavárna a letní terasa

Součástí restaurace je i kavárna, která je otevřena od 7:00 do 23:00 a letní terasa, kde si kromě příjemného posezení a dobrého jídla můžete vychutnat naši nabídku chlazených nápojů.

Terasa
Hotel U Kapličky v Písku hodnocení