Čtyřhvězdičkový Hotel U Kapličky nedaleko centra Písku nabízí pokoje a apartmá navržené speciálně pro Vaše pohodlí, ze kterých si vybere každý cestovatel. Odpočiňte si po náročném objevování jižních Čech nebo po náročném pracovním dni v našich nově zrekonstruovaných pokojích. K prožití skvělého pobytu potřebujete ničím nerušený spánek. Ráno se vzbudíte plni energie díky našim luxusním postelím.
Vítejte v Hotelu U Kapličky.

POKOJE DELUXE

Pokoje této kategorie jsou zcela nově zrekonstruované. Jsou prostorné, vybavené individuálně regulovanou klimatizací, kabelovou televizí, wi-fi připojením zdarma, telefonem, malou ledničkou. Koupelna má sprchový kout, fén, toaletu a je vybavena kvalitní kosmetikou.

Designové luxusní pokoje pro náročné klienty ve variantách:

Single room (1 osoba)
Double room (1–2 osoby)
Triple room (1–3 osoby)
Family room (2–4 osoby)

Comfort Double

POKOJE SUPERIOR

Nově zrekonstruované pokoje kategorie comfort jsou vybaveny individuálně regulovanou klimatizací, wi-fi připojením zdarma, kabelovou TV, telefonem a malou ledničkou. Koupelna má sprchový kout, toaletu a fén.

Designové pokoje kombinující luxus s pohodlím ve variantách:

Single room (1 osoba)
Double room (1–2 osoby)
Triple room (1–3 osoby)

Standard Double

POKOJE COMFORT – vedlejší budova

Pokoje této kategorie se nachází v depandanci, která se nachází v areálu hotelu. Jsou standardně vybaveny kabelovou TV, telefonem, malou ledničkou, wi-fi připojením zdarma. Koupelna má sprchový kout nebo vanu, toaletu a fen.

Útulné pokoje variantách:

Single room (1 osoba)
Double room (1–2 osoby)

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

  • Přistýlka na vyžádání za příplatek
  • Dětská postýlka na vyžádání zdarma
  • Služba praní a žehlení za poplatek
  • Uzamykatelná úschovna kol
  • Úschovna zavazadel
  • Informační služby