Čtyřhvězdičkový Hotel U Kapličky nedaleko centra Písku nabízí pokoje a apartmá navržené speciálně pro Vaše pohodlí, ze kterých si vybere každý cestovatel. Odpočiňte si po náročném objevování jižních Čech nebo po náročném pracovním dni v našich nově zrekonstruovaných pokojích. K prožití skvělého pobytu potřebujete ničím nerušený spánek. Ráno se vzbudíte plni energie díky našim luxusním postelím.
Vítejte v Hotelu U Kapličky.

POKOJE SUPERIOR

Pokoje této kategorie jsou zcela nově zrekonstruované. Jsou prostorné, vybavené individuálně regulovanou klimatizací, kabelovou televizí, wi-fi připojením zdarma, telefonem, malou ledničkou. Koupelna má sprchový kout, fén, toaletu a je vybavena kvalitní kosmetikou.

Designové luxusní pokoje pro náročné klienty ve variantách:

Single room (1 osoba)
Double room (1–2 osoby)
Triple room (1–3 osoby)
Family room (2–4 osoby)

POKOJE COMFORT

Nově zrekonstruované pokoje kategorie comfort jsou vybaveny individuálně regulovanou klimatizací, wi-fi připojením zdarma, kabelovou TV, telefonem a malou ledničkou. Koupelna má sprchový kout, toaletu a fén.

Designové pokoje kombinující luxus s pohodlím ve variantách:

Single room (1 osoba)
Double room (1–2 osoby)
Triple room (1–3 osoby)

POKOJE STANDARD

Pokoje této kategorie se nachází v depandanci, která se nachází v areálu hotelu. Jsou standardně vybaveny kabelovou TV, telefonem, malou ledničkou, wi-fi připojením zdarma. Koupelna má sprchový kout nebo vanu, toaletu a fen.

Útulné pokoje variantách:

Single room (1 osoba)
Double room (1–2 osoby)

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

  • Přistýlka na vyžádání za příplatek
  • Dětská postýlka na vyžádání zdarma
  • Služba praní a žehlení za poplatek
  • Uzamykatelná úschovna kol
  • Úschovna zavazadel
  • Informační služby